Nowa Zelandia Rotorua atrakcje hotele hotel Lake Lodge Okareka miesiąc miodowy Nowej Zelandii

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Czy piekło może być nr1 na liście najlepszych miejsc na miesiąc miodowy

Czy piekło może być nr1 na liście najlepszych miejsc na miesiąc miodowy

Dodane: 2010-12-17 | Aktualizacja: 2010-12-17


Okazuje się że tak! Serwis hotelscombined.com z Australii zrobił ranking najlepszych hoteli na miesiąc miodowy na Świecie i nr 1 w TOP 10 okazał się Lake Lodge Okareka położony w Rotorua, miejscu gdzie piekielne opary „uszczęśliwiają” tysiące turystów dziennie.

Podziel się ze znajomymi!

We wcześniejszym rankingu ww. obiekt znajdował się co prawda na liście top10 ale dopiero na 6 pozycji i nic nie zapowiadało iż w obecnym stanie na czele. W styczniu tego roku hotel został ponownie zaproponowany przez serwis do top10 i zwyciężył.  Dzięki zwycięstwu w rankingu znalazł się on w czołówce hoteli z tak prestiżowych destynacji jak Francja, Włochy czy Dubaj. W rankingu uwzględniono 220 hoteli z całego Świata więc konkurencja był znaczna szczególnie że na liście można znaleźć takie sławy jak Four Seasons Hotel George V w Paryżu , Mystique Hotel na wyspie Santorini w Grecji (Santorini jak dla mnie było dotychczas nr 1) czy the Burj Al Arab Hotel w Dubaju.

Głównymi kryteriami jakie były brane pod uwagę były opinie o hotelach w sieci,  czy lokalizacja jest adekwatna do tytułu, czy zakwaterowanie odpowiada standardom miesiąca miodowego. Możliwość zażycia prawdziwie nietuzinkowego relaksu była jednym z głównych elementów wyboru. Lake Lodge Okareka zwyciężył ponieważ jest w stanie świadczyć usługi na prawdziwie bondowskim poziomie – idylliczne otoczenie hotelu pozwalające na ucieczkę od codzienności, gwarancja usług relaksacyjnych i atrakcji dodatkowych jak kajaki czy narty wodne w tak niecodziennym otoczeniu. Zaskakujące ale kluczowej jest również to że w obiekcie znajdują się tylko 3 apartamenty a jeden z nich ma widok na jezioro z dwóch stron.

Zastanawia tylko jedno. Skoro są tylko 3 apartamenty a obiekt wygrał w tak prestiżowej kategorii to na kiedy są pierwsze wolne terminy aby wybrać się tam na miesiąc miodowy?Podziel się ze znajomymi!

Komentarze Sortowane od najnowszego do najstarszego

  1. Redakcja napisał:
    2010-12-17 o 13:53

    Może być i tak ale z drugiej strony między Australijczykami a Nowozelandczykami jest jak między Warszawiakami a Krakowianami więc zdziwiłem się że nie wybrali czegoś swojego chyba że Australia nie była brana pod uwagę chociaż też ma extra miejsca na honeymoon. Poza tym wyspy Indonezji są magiczne i nie brakuje tam miejsc nawet bardziej spektakularnych niż w Nowej Zelandii więc werdykt jaki jest taki jest i pewnie nigdy się nie dowiemy czemu taki a nie inny, mimo wszystko mogli przecież zwyciężyć we wcześniejszej edycji a nie zwyciężyli. Muszą być więc i inne przesłanki, bardziej racjonalne chociaż co tu mówić o racjonalności przy wybraniu miejsca na honeymoon ;)))) Panowie łapcie się za portfele hehehhe

  2. Brak zdjęcia Anomin napisał:
    2010-12-17 o 13:44

    Prawda jest taka, że zwyciężyła cena. Dla Australijczyków Nowa Zelandia to b.tanie wakacje wtym podróże poślubne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby:
otrzymać powiadomienie o odpowiedzi na komentarz Twój i innych. Nie wypadniesz z konwersacji.
komentarz pojawił się natychmiast na stronie
komentarz nie musiał oczekiwać na moderację
nie musieć przepisywać kodu z obrazka

Komentarze niezgodne z regulaminem oraz uznane za reklamowe usuwamy bez powiadomienia.

na górę


Dodaj Link do NaszaNowaZelandia.pl Holidaycheck

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.