Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Transport - bilety do Nowej Zelandii | 4538 PLN Warszawa Auckland z 1 przesiadką!

4538 PLN Warszawa Auckland z 1 przesiadką!

Nowa Zelandia zdjęcie: 4538 PLN Warszawa Auckland z 1 przesiadką!

fot. * Przemek

To jest możliwe już w 2013 roku linią Emirates. Tylko 2 loty: Warszawa-Dubaj i Dubaj-Auckland na jednym bilecie i jedną z najlepszych linii świata. A do tego cena jest niesamowita. Jeszcze nigdy tak tanio szybko i wygodnie nie było!

To jest możliwe już w 2013 roku linią Emirates. Tylko 2 loty: Warszawa-Dubaj i Dubaj-Auckland na jednym bilecie i jedną z najlepszych linii świata. A do tego cena jest niesamowita - obecnie dużo lotów w cenie 4538 PLN. Jeszcze nigdy tak tanio szybko i wygodnie nie było!


Słowa kluczowe dot. tej treści:
tanie loty Nowa Zelandia

Komentarze

Dodaj komentarz
 1. Brak zdjęcia
  Anomin 2013-06-25 o 07:26

  Przeciez Emirate Airlines funduja hotel jak postoj jest dluzszy niz 12 godzin. Dla mnie to super opcja bo to mega dluga podroz wiec fajnie jest miec dluzsza przesiadke z noclegiem w dubaju:)

 2. Andrzej 2013-01-01 o 19:54

  Ja właśnie kupiłem bilety Emiratem za 4039zł na 19 lutego. Niestety faktem jest, że trzeba bąblować 12h w Dubaju. Samo kupno biletu to też fajna zabawa, cena zmienia się z dnia na dzień.

 3. Redakcja 2012-12-20 o 11:47

  Mam wrażenie, że pracujesz dla nich ;] ale fakt że Emiraty latają od lutego 2013 z Warszawy na Antypody, tylko z tego co pamiętam kłopot jest taki, że w Dubaju jest chyba 11 godzin postoju niestety więc nie jest wcale szybciej niż przez Seul czy inny port. Cena jest natomiast bardzo dobra to fakt, jak na ten standard usług jest nawet lepiej niż można było się spodziewać. Pojawiła się też opcja lotu do Australii i dalej do Nowej Zelandii nie jedną z najlepszych ale po prostu najlepszą od kilku lat linią lotniczą Świata czyli Qatar przez Dohę. Ceny są nieco wyższe ale standard powinien być jeszcze lepszy. Kwestia tylko co jest priorytetem podróżującego: czas? cena? komfort? czy liczba przesiadek i ilość godzin na nich spędzonych. Zawsze należy szukać złotego środka i nie sugerować jedną zmienną jak np ceną czy nazwą linii. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.