Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Zakwaterowanie - Hostel | Hostele Nowa Zelandia - W Hostelbookers praktyczniej szukać po angielsku

Hostele Nowa Zelandia - W Hostelbookers praktyczniej szukać po angielsku

Nowa Zelandia zdjęcie: Hostele Nowa Zelandia - W Hostelbookers praktyczniej szukać po angielsku

Zdjęcie Auckland fot. * Redakcja

Hostelbookers mimo starać nie ma wszystkich opinii i opisów obiektów po polsku. Pewnie trochę to jeszcze potrwa zanim wszystko przetłumaczą więc lepiej ustawić na stronie język angielski.

Sezon w Nowej Zelandii w pełni. Sporo z Was udało się złapać dobre ceny na bilety i wkrótce lecą na koniec Świata. Jeśli nie macie jeszcze podjętej decyzji o zakwaterowaniu i szukacie hostelu to mam dla Was kilka wskazówek. Po pierwsze zauważyłem, że szukając na Hostelbookers hostelu najlepiej jest wybrać język angielski z górnego menu ponieważ opinie których jest tam multum niestety nie są przetłumaczone na polski a system pokazuje wtedy tylko info o osobie która dodała opinie np. podróżował samotnie i ocenę jaką uzytkownik postawił obiektowi. Zmieniając język na angielski zobaczycie cały opis komentarza na temat obiektu. Nie wszystkie opisy hosteli są też przetłumaczone na polski więc lepiej korzystać z wersji językowej english.

Powodzenia w poszukiwaniach dobrych miejsc na nocleg.


Słowa kluczowe dot. tej treści:
hostel w nowej zelandii hostele nowa zelandia noclegi w nowej zelandii hotele nowa zelandia

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.