NaszaNowaZelandia.pl Patronaty

 

Jesteś tutaj: Strona główna Patronaty medialneNaszaNowaZelandia.pl Patronat MedialnyNaszaNowaZelandia.pl - Najlepszy patron medialny w podróży do Nowej Zelandii

Wyjeżdżasz do Nowej Zelandii? Zamierzasz publikować ciekawe teksty, zdjęcia i video o Nowej Zelandii? To jest miejsce dla Ciebie. Dzięki patronatowi NaszaNowaZelandia.pl wszyscy zainteresowani Nową Zelandią dowiedzą się o Twojej wyprawie!


Podziel się ze znajomymi!
Nie krępuj się. NaszaNowaZelandia jest dla Was a Wy to również Ty! Chętnie obejmiemy patronatem Twój wyjazd, będziemy promować Twoje materiały na stronie NNZ, Facebook, Twitter, w newsletterze a to tysiące odbiorców każdego dnia!
Wystarczy, że napiszesz do nas na zurmanowicz [małpka] naszanowazelandia.pl o tym kiedy wyjeżdżasz, co zamierzasz robić, jak chcesz realizować swoje plany redakcyjne a my postaram się pomóc w promocji Ciebie i Twojej reporterskiej twórczości.

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.