Jesteś tutaj: Strona główna | Współpraca

Współpracuj z nami!

Podróżnicy

Podróżnicy to element nieodzowny serwisu NaszaNowaZelandia.pl. To od nich i dla nich powstał ten serwis. Dlatego będzie nam niezmiernie miło móc nawiązać współpracę z każdym kto nosi w sobie pasje podróżowania, jest aktywnym podróżnikiem a przy okazji ma przynajmniej jedną z poniższych zdolności: dobrze pisze po polsku, fotografuje lub filmuje. Tu jest miejsce dla Waszych małych i dużych dzieł.

Instytucje, prywatni przedsiębiorcy

Do współpracy zapraszamy biura podróży organizujące wyjazdy turystyczne w różne rejony Świata w tym do Nowej Zelandii, podmioty gospodarcze świadczące usługi turystyczne związane z wyjazdami turystycznymi (sprzedaż biletów lotniczych, sklepy dla podróżników, transport, zakwaterowanie, ubezpieczenia etc), media w szczególności związane z branża podróżnicza i turystyczna.

Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt:Rafał Żurmanowicz zurmanowicz(malpka)naszanowazelandia.pl
* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.