bilety Nowa Zelandia, bilety australia, tanie bilety nowa zelandia, tanie bilety australia, tanie loty do nowej zelandii, tani przelot nowa zelandia, bilety auckland, bilety wellington, bilety christchurch

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Promocja Bilety Lotnicze Nowa Zelandia od 3990 zł z Warszawy

Promocja Bilety Lotnicze Nowa Zelandia od 3990 zł z Warszawy

Wyślij na inne serwisy Pusc na facebook Puśc na Twitter Puśc na Blip'a Wykop to! Wyślij znajomym

Wybierasz się do Nowej Zelandii?Aktualizacja 11.01.2012: Promocja trwa do 13 stycznia 2012. Czytaj więcej: Bilety Nowa Zelandia od 3900 zł tylko do piatku?

Mamy dla Ciebie świetne wieści.

Co prawda super promocja na bilety za 3630 zł już się zakończyła i nie ma już miejsc na 2,10,11 stycznia 2012 (najtańsze daty wylotów) ale nadal są dostępne ofert za 3990 zł.

Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionym biurem podróży przedstawiamy Ci promocję biletów lotniczych do Nowej Zelandii w super cenie od 3990 zł ze wszystkimi opłatami.

Bilety w tej cenie obejmują przelot z Warszawy do Auckland i z powrotem na jednym bilecie (GWARANCJA, że dolecisz do celu nawet jeśli samolot z winy linii lotniczych opóźni się na którymś odcinku lub odcinek połączenia z winy przewoźnika zostanie odwołany)

Cena zawiera wszystkie opłaty lotniskowe i transakcyjne. Max pobytu 1 mc.

Dokładny koszt połączenia uzależniony jest od dostępności miejsc i każdorazowo przekazujemy Wam kompletną ofertę na Wasze zapytanie.

Jesteście zainteresowani?
Piszcie na zurmanowicz [malpka] naszanowazelandia.pl lub dzwońcie pod nr: 606 87 67 37 (pn-pt 9-17), podając datę wylotu, datę powrotu, imiona i nazwiska pasażerów a jeśli mają mniej niż 18 lat to również wiek. Nie zapomnijcie o telefonie kontaktowym. Po otrzymaniu odpowiedzi od kasjerów lotniczych otrzymacie konkretną ofertę na wybrane przez Was daty.

Pozostaje jedynie życzyć szczęśliwego lotu i dużo frajdy na Antypodach>

Pozdrawiam

Rafał Żurmanowicz
P.S. NaszaNowaZelandia.pl nie sprzedaje biletów lotniczych a jedynie kontaktuje swoich użytkowników z biurami/firmami które dostarczyły oferty promocyjne w celu zapewnienia możliwie najlepszej obsługi swoich użytkowników. Czekaliście zbyt dlugo na kontakt ze strony biura po otrzymaniu od nas oferty? Zaraportuj ten fakt! Będziemy interweniować!


Bilety Nowa Zelandia od 3990 zł

Bądź na bieżąco i odbierz prezent!

Każdy kto zapisze się do naszego Newslettera otrzyma prezent niespodziankę, tak od serca na Święta :)

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.