Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Bilety Nowa Zelandia za 3900 zł tylko do piątku?

Bilety Nowa Zelandia za 3900 zł tylko do piątku?

Nowa Zelandia zdjęcie: Bilety Nowa Zelandia za 3900 zł tylko do piątku?

fot. * Redakcja

Dzisiaj doszły nas słuchy, że bilety do Nowej Zelandii mogą zdrożeć od przyszłego poniedziałku.

Aktualizacja 16.01.2012


Zgodnie z przewidywaniami ceny biletów Korean Air wzrosną. Jak już jeden z użytkowników zauważył połączenia z Warszawy do Auckland nie są dostepne online. Dlatego warto się z nami skontaktować gdyż nasi kasjerzy mają do nich dostęp gdyż to połączenie jest niepublikowane.

Rezerwacja: zurmanowicz (malpa) naszanowazelandia.pl lub +48 606 87 67 37 (sieć Orange)

Wracając do cen. Ceny za bilet w dwie strony od 3990 zł (a czasami nawet mniej) dostępne będą na wyloty do końca lutego 2012. Na wyloty od marca cena wzrośnie o około 500 zł. Przypominam, że jest to bilet w dwie strony, z opłatami i podatkami. Przelot jest na jednym bilecie co jest gwarancją, że nawet w przypadku opóźnienia lotu na którymś odcinku, lub co gorsza odwołania jednego z odcinków lotu, linia musi o Ciebie zadbać i dostarczyć Cię na miejsce lub w inny sposób Ci to zrekompensować. 


Koniec aktualizacji

Powód banalny. Korean Air zmienia stawki. Dotychczas ta koreańska linia lotnicza raczyła nas biletami do Nowej Zelandii  z Warszawy nawet za 3600 zł z opłatami w dwie strony. Taką promocję mieliśmy na wylot 2,10 i 11 stycznia 2012. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki i cieszymy się, że sporo użytkowników Nasza Nowa Zelandia mogło z tej opcji skorzystać.

Obecnie można jeszcze złapać bilet do Nowej Zelandii - Auckland od 3900, 4000 zł z opłatami w dwie strony. Wszystko zależy od tego czy uda się w terminie w którym chcesz lecieć złapać miejsca w tej cenie. Sprzedaż połączeń w tej taryfie potrwa do piątku 13 stycznia 2012. Czy okaże się on fatalny dowiemy się w poniedziałek gdyż wtedy to poznamy nowe taryfy tego przewoźnika.

Nie ma się jednak co czarować. Jeśli ceny paliw idą w górę to transport cierpi na tym jako pierwszy a dokładniej pasażerowie z niego korzystający. Nikt nie zna jeszcze stawek na bilety Nowa Zelandia z Korean Air z Warszawy ale spodziewamy się podwyżki a w najlepszym razie pozostawienia ceny na obecnym poziomie co było by dla nas korzystne. No chyba, że stanie się cud i koreański brat zauważy w nas nowozelandzki potencjał?

Osoby zainteresowane rezerwacją biletów proszę o kontakt mailowy; zurmanowicz(malpka)naszanowazelandia.pl lub telefoniczny +48 606 87 67 37 (sieć Orange)

Powodzenia w łowach tanich biletów do Nowej Zelandii.Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
bilety nowa zelandia, lot nowa zelandia, bilety do nowej zelandii, tanie bilety nowa zelandia, korean air do nowej zelandii, nowa zelandia przez seul

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.