Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Pozostałe | Plakietka dla sympatyka Nowej Zelandii

Plakietka dla sympatyka Nowej Zelandii

Nowa Zelandia zdjęcie: Plakietka dla sympatyka Nowej Zelandii

fot. * Redakcja

Jesteś sympatykiem NaszaNowaZelandia.pl? Załóż wirtualna plakietkę na swoje zdjęcie na Facebook!

Promuj razem z nami wspólną ideę wśród swoich znajomych, to nic nie kosztuje a może kogoś zainteresujesz nowozelandzką tematyką. Poza tym sam zostaniesz zidentyfikowany przez swoich znajomych jako pasjonat kraju na końcu Świata.

Informowanie o ciekawostkach na swoim profilu facebook związanych z Nową Zelandią jest dość trudne bo trzeba włożyć w to sporo wysiłku chociażby przez ciągłe linkowanie do artykułów i postów. Teraz kiedy masz na swoim zdjęciu plakietkę sympatyka NaszaNowaZelandia.pl promujesz naszą ideę dzielenia się wiedzą o Nowej Zelandii wśród swoich znajomych przez cały czas, kiedy śpisz i kiedy buszujesz w Internecie. Stajesz się ambasadorem naszej idei za co serdecznie dziękujemy.
Aby dodać plakietkę na swoje zdjęcie wystarczy kliknąć w ten link [ link do aplikacji z plakietką ] i postępować zgodnie z opisem aplikacji.

Jeśli min 10 osób na Facebook założy plakietkę na zdjęcie zostanie ona dodana do oficjalnego katalogu plakietek PB. Możesz nas w tym wspomóc :)


Masz talent graficzny i chcesz beż użycia aplikacji dodać plakietę do swojego zdjęcia to tu znajduje się link do pliku z plakietką bez tła w formacie png.

[ plik badge.png do pobrania ]

Bez obawy!
Jeśli używanie aplikacji uznasz za niekorzystne możesz ją usunąć w ustawieniach profilu na Fecebook. Plakietka na Twoim zdjęciu pozostanie na swoim miejscu więc Ambasadorem nadal pozostajesz chyba, że zechcesz zmienić zdjęcie profilowe. Pozostawiając link do aplikacji na swojej tablicy zachęcisz innych do dodania plakietki NNZ do ich zdjęć. Czego nie uczynisz będzie dobrze nasz Ambasadorze!

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
nowa zelandia promocja znaczek nowa zelandia badge new zealand facebook

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.