Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandi Rynek i Godpodarka | Praca w Nowej Zelandii w sektorze wydobywczym i przy odbudowie Christchurch.

Praca w Nowej Zelandii w sektorze wydobywczym i przy odbudowie Christchurch.

Nowa Zelandia zdjęcie: Praca w Nowej Zelandii w sektorze wydobywczym i przy odbudowie Christchurch.

fot. * Redakcja

W dniach 10 i 11 listopada w Londynie odbędzie się the Opportunities Overseas Expo gdzie Nowa Zeladia będzie zachęcać najlepszych do pracy w kraju długiej białej chmury w sektorze związanym ropą naftową i gazem a także przy odbudowie Christchurch po trzęsieniu ziemi w ramach the Stronger Christchurch Infrastructure Rebuild Team.

Jak zwykle zacząć trzeba od tego, że w Nowej Zelandii nie każdy może dostać pracę bo jest ona tylko dla tych, których ten kraj potrzebuje. Jak by na to nie spojrzeć wydaje się to rozsądne i uzasadnione ale niestety nie wszyscy to rozumieją. Przechodząc do meritum osoby o odpowiednich kwalifikacjach, mające doświadczenie w wyżej i poniżej wymienionych branżach jak najbardziej mogą liczyć na dobrą posadę. Do Londynu, Manczesteru, Abeerden w Wielkiej Brytanii przybywają reprezentanci branż, które poszukują wykwalifikowanej kadry dla swoich przedsiębiorstw i przedsięwzięć.

Jak reklamuje się samo  the Opportunities Overseas Expo poza tym, że jest jedna z największych imprez związanych z pracą i migracją za wiele mórz i wiele gór to nie chodzi tylko o rozmiar i rozmach ale  o to, że przybywa tu sporo poważnych pracodawców, którzy chcą zatrudnić ludzi tu i teraz. Nowozelandzki rynek reprezentować będą m.in. Global Health Source, OMV, Pension Transfers Ltd, Transfur and Bayleys Real Estate, PSS International Removals, Anglo Pacific and Brittania Removals. Przybędą rownież reprezentanci the Stronger Christchurch Infrastructure Rebuild Team jak Beca, Downer czy Opus aby poszukiwać odpowiednich osób do zadań przy odbudowie Christchurch i innych zadań w Nowej Zelandii. Na jakie stanowiska? M.in. na poniższe:

•  Senior architect
•  Senior estimator - major projects
•  Project manager
•  Surveyor
•  Operations manager - major projects
•  Mechanical engineer
•  Principal structural engineer
•  Fire engineer
•  Engineer design development (rail/road)

Dla osób zainteresowanych karierą w służbie zdrowia przybywają reprezentanci The Canterbury District Health Board i the Southern District Health Board którzy będą poszukiwać osób zainteresowanych pracą w tym sektorze na Południowej Wyspie Nowej Zelandii.
Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
praca nowa zelandia, nowa zelandia praca, emigracja nowa zelandia

Komentarze

Dodaj komentarz
 1. Brak zdjęcia
  Anomin 2019-01-13 o 04:18

  heh fajnie że od tylu lat piszecie o nowej zelandii

 2. Tomek 2012-10-27 o 09:11

  A wiadomo coś o pracodawcach z branży IT?

  • Redakcja 2012-10-29 o 12:07

   nie wiem jak na Expo ale ofert można szukać online na stronach z ofertami pracy w nowej zelandii

 3. Redakcja 2012-10-24 o 11:25

  Jeśli chcieli byście aplikować o pracę dla ww. pracodawców co jest sporą podpowiedzią należy się z nimi skontaktować chociażby przez wyszukanie kontaktu do nich przez wujka Google. Reszta leży już w Waszych rękach.

 4. Redakcja 2012-10-24 o 11:23

  Ktoś napisał komentarz, że jest "inspektorem budowlanym z dlugoletnim doswiadczeniem i ze wszystkimi wymaganymi uprawnieniami budowlanymi" ale chyba go skasował i pyta czy aplikować można tylko z terytorium GB.

  Proszę czytać ze zrozumieniem. To jest EXPO, przyjeżdżają tam pracodawcy aby rekrutować tam i w tym czasie więc wniosek jest jeden - wypada się tam pokazać i porozmawiać tam i w tym czasie. To nie są wirtualne targi pracy.

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.