Jesteś tutaj: Strona główna | Emigracja i Praca Nowa Zelandia

Emigracja i praca w Nowej Zelandii. Licencjonowane doradztwo imigracyjne.

Szukasz swojego miejsca? Chcesz emigrować do Nowej Zelandii na stałe? A może tylko wyjechać do Nowej Zelandii na studia? Możesz liczyć na naszą pomoc.

Monika Warszawska
nr licencji 201701282

Specjalnie dla osób zainteresowanych wyjazdem do Nowej Zelandii na dłużej w celu podjęcia studiów w Nowej Zelandii lub zamieszkania tam na dłużej oraz podjęcia pracy zarobkowej nasza licencjonowana doradczyni imigracyjna udzieli Wam profesjonalnego wsparcia w zakresie procedur imigracyjnych w tym przygotowania oceny Waszych szans na otrzymanie wizy.

Proces emigracyjny dla wielu osób to wymagająca i stresująca sytuacja. Nie każdy potrafi sobie z nią poradzić a szkoda aby emocje czy brak wiary we własne siły pogrzebały marzenie o emigracji do Nowej Zelandii. To jeden z wielu powodów dla których warto skorzystać z pomocy profesjonalnego, licencjonowanego doradcy imigracyjnego.

W czym może Ci pomóc doradzca imigracyjny?

  • Zweryfikuje wszystkie Twoje opcje wizowe i pomoże wybrać właściwą ścieżkę wizową
  • Przygotuje aplikacje wizową
  • Jeśli wcześniej odmówiono Ci przyznania wizy oceni jakie masz szanse odwołania się od tej decyzji
  • Jeżeli jesteś w Nowej Zelandii bezprawnie oceni Twoje szanse i opcje pozostania tam na dłużej
  • Postara się pomóc jeśli jesteś w Nowej Zelandii a Twój wniosek wizowy został odrzucony i grozi Ci deportacja

Zakres usług doradcy imigracyjnego

  • Wizy do pracy Nowa Zelandia oferuje wiele rodzai wiz pracowniczych. Mimo że wszystkie są tymczasowe niektóre moga prowadzić do zamieszkania w Nowej Zelandii
  • Wizy studenckie Będziesz jej potrzebować jesli planujesz studia czy naukę w Nowej Zelandii a Twój pobyt będzie dłuższy niż trzy miesiące.
  • Obywatelstwo Nowej Zelandii Możesz ubiegać się obywatelstwo spełniając wiele kryterii a jednymi z nich są czas pobytu, charakter, poziom znajomości języka angielskiego
  • Wizy pobytowe Nowa Zelandia oferuje wiele rodzai wiz pobytowych umożliwiających zamieszkanie w Nowej Zelandii jak biznes, kategorie rodzinne, wykwalifikowana kategoria imigrantów etc
  • Sekcja 61 Nawet będąc bezprawnie w Nowej Zelandii masz szanse tu pozostać dzięki odwołaniu się do sekcji 61. Doardca pomaga ocenić szanse i wskaże ścieżki najlepszego działania w celu osiągnięcia długoterminowej migracji.

Koszty związane z doradztwem imigracyjnym

Poniżej znajdziecie cennik opłat związanych ze świadczonymi usługami. Cena może się wahać w zalezności od Twojej sytuacji i dotyczy tylko głównego aplikanta. Niektóre sprawy moga być skomplikowane i wymagać od nas poświęcenia większej ilości czasu a niektóre mogą być zdecydowanie łatwiejsze i mniej czaso i pracochłonne. Wszystkie ceny podane sa w dolarach nowozelandzkich i zawierają nowozelandzki podatek VAT. Poniższe ceny nie zawierają opłat INZ czy innych opłat dodatkowych związanych z uzyskaniem wizy jak opłaty za badania medyczne czy weryfikacje policyjne.

W pierwszej kolejności należy rozważyć skorzystanie z konsultacji dającej możliwość zapoznania się z sytuacją wizową i pracą w Nowej Zelandii lub jeśli ktoś zna już podstawowe informacje chociażby ze stron Immigration New Zealand poprosić o pisemną ocenę sytuacji wizowej. Dopiero po tych działaniach należy podejmować decyzję do aplikacji wizowej.

Konsultacja przez skype lub inny komunikator: $NZ 150/godzinę

Pisemna ocena $NZ 250

Ocena będzie zawierać szczegółowe możliwości wizowe dostępne dla Ciebie oraz wskazówki, która opcja w Twoim przypadku będzie najodpowiedniejsza.

Po otrzymaniu pisemnej oceny szans podejmiesz decyzję czy chcesz aplikować o wizę. Cennik aplikacji uzależnone są od typu wizy.Visitor Visa $NZ 500 - $NZ 1000
Working Holiday Visa $NZ 400
Work Visa $NZ 1000 - $NZ 1500
Student Visa $NZ 500 - $NZ 1000
Limited Visa $NZ 500 - $NZ 1000
Special Temporary Visas $NZ NZ 500 - $NZ 1000
Business $NZ 5000 - $NZ 8000
Family Categories $NZ 2000 - $NZ 4000
Skilled Migrant Category $NZ 3000 - $NZ 5000
Residence from Work $NZ 2000 - $NZ 3000
Section 61 request $NZ 500 - $NZ 1000
Pozostałe kombinacje $NZ 950
Opłata za każdego dodatkowego członka rodziny dołączonego do Twojej aplikacji $NZ 200


Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. To nic nie kosztuje a stawką jest Twój sukces.