Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Nowa Zelandia - Rotorua dodatkowe atrakcje.

Nowa Zelandia - Rotorua dodatkowe atrakcje.

Nowa Zelandia zdjęcie: Nowa Zelandia - Rotorua dodatkowe atrakcje.

fot. * Redakcja

Rotorua w Nowej Zelandii to nie tylko zjawiska geotermalne, gejzery, bulgoczące błota czy wioska Maoryska. To także spora dawka świetnej zabawy.

Większość z nas podróżując po Nowej Zelandii zagląda do Rotorua z nastawieniem na zjawiska geotermalne. Po iście spektakularnych widokach tryskającej wody z gejzerów, bulgoczących błotach czy odwiedzinach w wiosce Maorysów nie wspominając o cudnych zapachach które będą wspomnieniem lekcji chemii pakujemy się i jedziemy dalej.
A Rotorua może Was zatrzymać na nieco dłużej na przynajmniej dzień czy dwa. W pierwszej kolejności szlaki piesze i rowerowe w okolicach Rotorua. Następnie dla poszukujących nieco silniejszych wrażeń jest Skyswing Rotorua. Jeśli boisz się skoków na bungy, canyon swing czy skoków ze spadochronem a chcesz skosztować nieco adrenalinowych wrażeń to skyswing jest czymś dla Ciebie. To jak gigantyczna huśtawka rozpędzająca się do 150km/h. Atrakcja ta jest dostępna również w pakietach, które spodobają się rodzinom z dziećmi. W pakiecie  znajdziecie kilka zjazdów Ludge. To wózki (wielkości sanek) z kierownicą, którymi zjeżdża się betonowym torem ze zbocza góry. A już zupełnie relaksacyjnym elementem pakietu jest gondola z której można podziwiać piękne widoki okolic Rotorua. Widoki można również podziwiać z Zoom Ziplines czyli zjazdu na linie ponad a czasami pośród okolicznych lasów. 

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
skyswing rotorua, rotorua, nowa zelandia atrakcje, zoom ziplines, rotorua gondola

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Brak zdjęcia
    Anomin 2015-12-30 o 12:30

    :)

  2. Brak zdjęcia
    Anomin 2015-11-13 o 15:09

    Będę pamiętał o tym wybierając się do Nowej Zelandii. Rotorua może być naprawdę ciekawym miejscem na wypoczynek, jeśli się o niej więcej wie.

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.