Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Z Air New Zealand polecą tylko zaszczepieni.

Z Air New Zealand polecą tylko zaszczepieni.

Nowa Zelandia zdjęcie: Z Air New Zealand polecą tylko zaszczepieni.

fot. * Redakcja

W niedzielę 3 października linie lotnicze Air New Zealand ogłosiły, że od lutego 2022 na trasach międzynarodowych polecą z nimi tylko zaszczepieni pasażerowie.

Air New Zealand, narodowa linia lotnicza Nowej Zelandii jest kolejną linią lotniczą po Qantas, która wprowadza najsurowsze restrykcje podróżnicze czyli podróż jedynie dla wpełni zaszczepionych pasażerów. 


Wiadomość taką przekazał w niedzielę, 3 października 2021 dyrektor generalny Air New Zealand, Greg Foran. Wg Forana zaszczepienie się to nowa rzeczywistość podróży międzynarodowych. Argumentuje to również informacją, że wiele miejsc do których Nowozelandczycy będą chcieli podróżować już jest dostępna wyłącznie dla wpełni zaszczepionych turystów. 

Wymóg ten ma wejść w życie 1 lutego 2022 gdyż to właśnie wtedy Nowa Zelandia ma uruchomić połączenia międzynarodowe. Wprowadzenie obowiązku posiadania certyfikatu pełnego zaszczepienia przeciw Covid-19 odbędzie się wg dyrektora Air New Zealand w duchu dbania o pracowników, obywateli Nowej Zelandii, klientów linii lotniczej i szerokiej społeczności międzynarodowej.  


 

Fot: Pixabay

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
nowa zelandia, podróż do nowej zelandii, bilety do nowej zelandii, certyfikat szczepienia covid-19

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.