Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Nowa Zelandia Rotorua. Najnowsza atrakcja w Rainbow Springs. The Big Splash.

Nowa Zelandia Rotorua. Najnowsza atrakcja w Rainbow Springs. The Big Splash.

Nowa Zelandia zdjęcie: Nowa Zelandia Rotorua. Najnowsza atrakcja w Rainbow Springs. The Big Splash.

fot. * Redakcja

Od niedawna The Rainbow Sprins Kiwi Wildlife Park w Rotorua, Nowa Zelandia powiększył się o kolejną atrakcję. The Big Splash!

Rotorua, położona na północnej wyspie Nowej Zelandii, najbardziej znane miejsce geotermalnych zjawisk w krainie długiej, białej chmury to niewątpliwie jedno z miejsc, które wypada odwiedzić. Nowozelandczycy starają się aby odwiedzajmy nie byli skazani na ciągle te same atrakcje i jeśli tylko mogą starają się rozwijać zakres uciech świadczonych odwiedzającym ich atrakcje gościom. Tak samo jest w przypadku The Rainbow Springs Kiwi Wildlife. Od niedawna można tu korzystać The Big Splash.
Jak można wyczytać na stronie parku to nie tylko spektakularny rozbryzg wody tworzony z Waszym udziałem ale 9 minutowa, wodna ścieżka edukacyjna, podróż wśród informacji o eko-ewolucji w Nowej Zelandii. W ten sposób połączono przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony zabawa jakiej trzeba dostarczać turystom, nie tylko zagranicznym ale i lokalnym a z drugiej edukacja. Wszyscy wiemy, że edukacja przez zabawę jest najbardziej efektywna.

Co fajniejsze to fakt, że wstęp na Bid Spalsh jest wliczony w cenę a ilość przejażdżek i okazji do kompletnego przemoczenia nieograniczona podczas wizyty w parku. Moja, żona miała okazję brać udział w takiej zabawie w Wielkiej Brytanii i potwierdziła, że jest to nie lada zabawa i warto ją powtórzyć kilkakrotnie szczególnie jeśli już się przemoczyło ubranie.

Miłej zabawy.   


Strona parku i The BIg Splash: http://rainbowsprings.co.nz/251/the-big-splash/the-big-splash


Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
atrakcje nowa zelandia, rotorua, wildlife park nowa zelandia, zo zobaczyc w nowej zelandii, the big splash

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.