Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Pozostałe | Współpraca Nasza Nowa Zelandia i Polska.gov.pl (MSZ)

Współpraca Nasza Nowa Zelandia i Polska.gov.pl (MSZ)

Nowa Zelandia zdjęcie: Współpraca Nasza Nowa Zelandia i Polska.gov.pl (MSZ)

fot. * Redakcja

7 lipca 2010 nawiązaliśmy współpracę z serwisem Polska.gov.pl promującym Polskę w tym naszą rodzimą turystykę. Serwis zarządzany jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

W dniu dzisiejszym nawiązaliśmy współpracę  z serwisem Polska.gov.pl którego misją jest promocja Polski w tym polskiej turystyki i kultury. Znamiona nawiązanej współpracy możecie znaleźć w top’ie naszego serwisu.
Polska.gov.pl  to nie tylko świetnej jakości serwis internetowy ale również niezastąpione źródło informacji o ciekawych Polakach, wydarzeniach kulturalnych, rekreacji i wypoczynku w Polsce.

"Polska.gov.pl to oficjalny portal promocyjny Polski. Portal prezentuje aktualne wydarzenia kulturalne, krajoznawcze i biznesowe z polski. Promuje Polaków – ekspertów, pasjonatów, artystów, którzy grają pierwsze skrzypce w swoich dziedzinach na całym świecie, pokazuje polski life style i przypomina o wydarzeniach historycznych, w których Polacy zmieniali świat. Poland.gov.pl to także informator dla turystów, biznesmenów i studentów z zagranicy, którzy chcą związać się z Polską." - pisze Pan Jacek Major  z Departamentu Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Polska.gov.pl administrowana jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych co gwarantuje najwyższą jakości merytoryczną prezentowanych materiałów.
Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
msz ministerstwo spraw zagranicznych polska promocja polski polska turystyka zwiedzaj polskę

Komentarze

Dodaj komentarz
 1. Redakcja 2011-02-19 o 14:36

  a tak btw to na stronie z ofertami pracy szukają ludzi do pisania tekstów po angielsku na polska.gov.pl za 5800 brutto :) Jak za samo redagowanie i pozyskiwanie tekstów to chyba całkiem niezła kasa. Ciekawe ile dostaje Web Designer.

 2. Redakcja 2011-02-19 o 14:32

  Cóż koledzy, jako że MSZ jest jednostką rządową jest to oficjalne stanowisko i mimo że nawiązaliśmy współpracę to jak dotąd nic z niej poza wymianą logotypów nie wniknęło. Tekstów zmienić nie mogę ponieważ nie mogę i proszę nie wywierać na mnie presji bo to nic nie da z wiadomych względów. Cieszę się z przeprowadzonej analizy strony, chociaż przyznam, że dziwię się Wam że chciało się Wam to zrobić za free :) był bym niezmiernie wdzięczny za analizę NNZ również za free tyle że ja pewnie do słów krytyki odniósł bym się w ten sposób - wykazany błąd = błąd poprawiony w pierwszej wolnej chwili :) nie wiem jak będzie z polska.gov.pl. Tu i tak jest lepiej niż w serwisach POT, serwis promujący Polskę w UK był na domenie ...pipex :)))) więc to dopiero obciach, grafika niczym z A.D. 1991 wykonana w Word :] to się zmieniło chyba rok temu ale przestałem monitorować. Przez jakiś czas pracowałem w IT w Brytyjskich Archiwach Narodowych podlegających bezpośrednio pod Królową i widząc promocję strony przez POT ze wstydu chciałem zapaść się pod ziemię. Wiem, że NNZ nie jest idealna dlatego staram się nie odnosić do innych dopóki nie posprzątam na swoim podwórku bo było by to nie fair ale czasami stan rzeczy tak kole w oczy że nie kryje oburzenia. Mimo wszystko dzięki za info.

 3. Brak zdjęcia
  Joey 2011-02-19 o 13:28

  "Polska.gov.pl administrowana jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych co gwarantuje najwyższą jakości merytoryczną prezentowanych materiałów." niestety nie gwarantuje - www.gov-off.blogspot.com

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.