Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Nowy przewodnik Nowa Zelandia Lonely Planet 2010

Nowy przewodnik Nowa Zelandia Lonely Planet 2010

Nowa Zelandia zdjęcie: Nowy przewodnik Nowa Zelandia Lonely Planet 2010

fot. * Redakcja

W naszej mini biblioteczce dostępna jest już 15 edycja, najnowsza, przewodnika Lonely Planet New Zealand 2010 w cenie 79,90 zł. Kolejna edycja we wrześniu 2012.

Kup przewodnik za 79,90 zł


Autorami najnowszej wersji legendarnego przewodnika Lonely Planet New Zealand są Charles Rawlings-Way, Peter Dragicevich, Scott Kennedy, Sarah Bennett, Brutt Atkinson.

Podążając za słowami reklamującymi przewodnik „Jeśli nie wystarczy Ci zanurzenie się w nowozelandzkiej maoryskiej kulturze czy rejs po Milord Sound możesz rzucić się z mostu! Oczywiście przyczepiony do gumowej liny. 156 szczegółowych i łatwych w użyciu map, wszelkie nowozelandzkie sekrety oraz konieczne do zobaczenia atrakcje, wszelkiej maści aktywności, zielony indeks w celu ułatwienia podróżowania w stylu eko.

Przewodniki Lonely Planet Nowa Zelandia mają tendencję do zwiększania swojej grubiści ale nie wysokość czy szerokość dlatego pewnie nikogo nie zdziwi fakt, że i ten ma wymiary klasyczne 128/197mm. Waży 0,62kg więc nie mało ale taka jest miara zawartej w nim wiedzy, zawiera 748 stron z czego 20 jest kolorowych a wśród tych 784 stron 157 to mapy. Jest to już pietnasta edycja przewodnika Lonely Planet Nowa Zelandia i żeby nie było niepewności, wrześniowa. Kolejna aktualizacja ukarze się zgodnie z planem ww wrześniu 2012 roku.

W przewodniku takie działy jak:

History, Culture & Ford, Auckland Region, Northland & the Bay of Islands, Coromandel Region, Waikato, the King Country & Taranaki, Whanganui & Palmerston North, Taupo & the Central Plateau, Rotorua & the Bay of Plenty, The East Coast
Wellington Region, Marlborough & Nelson, The West Coast, Christchurch & Canterbury, Dunedin & Otawo, Queenstown & Wanaka, Fiordland, Southland & Stewart Island, Directory, Transport & Language

Przewodnik Nowa Zelandia Lonely Planet 2010 można nabyć za 79,90 zł tutajPodziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
przewodnik nowa zelandia lonely planet new zealand zabytki atrakcje stolica mapy

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Brak zdjęcia
    Anomin 2010-09-21 o 11:07

    Ciekawe jak dużo różnic jest w porównaniu do poprzedniej edycji, którą kupiłem zimą... Moja kopia na pewno jedzie ze mną w listopadzie na koniec świata :D To był mój pierwszy przewodnik z LP, ale nie ostatni. Są po prostu super.

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.