Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Wycieczki Nowa Zelandia: Pod żaglami Americass Cup Saling Racer

Wycieczki Nowa Zelandia: Pod żaglami Americass Cup Saling Racer

Nowa Zelandia zdjęcie: Wycieczki Nowa Zelandia: Pod żaglami Americass Cup Saling Racer

fot. * Redakcja

Lubisz żeglować i wybierasz się do Nowej Zelandii? Koniecznie dowiedz się o rejsie jedynym w swoim rodzaju! Zostań członkiem załogi Americas’s Cup Saling Racer!

Takie wycieczki Nowa Zelandia oferuje nie tylko pasjonatom żeglarstwa ale każdemu kto ma ochotę popłynąć jachtem biorącym udział w America’s Cup gdyż doświadczenie nie jest wymagane.

Dla mniej wtajemniczonych America’s Cup to najstarsze i najbardziej prestiżowe regaty na Świecie. Jeśli fascynują cię żagle lub masz po prostu ochotę poczuć się jak prawdziwy wilk morski zajrzyj do Auckland a najlepiej do Waitemata Harbour.

Atrakcja oferowana jest na 2 sposoby. Albo płyniesz jako załoga na jednym jachcie albo bierzesz udział w wyścigu 2 maszyn.

Oczywiście wszystko zależy od zasobności portfela ale cena nie jest kosmiczna a stawki zaczynają się już od 150 $NZ za 2 godzinną przygodę. Można również wykupić opcję Combo czyli rejs, podglądanie wielorybów i pływanie z delfinami. Taka atrakcja to koszt ok. 250$NZ za osobę.
Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
wycieczki atrakcje nowej zelandii żagle rejsy

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.