Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Styl Życia | Co bardziej niż seks lubią mieszańcy kraju Nowa Zelandia?

Co bardziej niż seks lubią mieszańcy kraju Nowa Zelandia?

Okazuje się, że stereotyp Polaka i Rosjanina zaczyna dotyczyć coraz częściej innych nacji niż naszych. Są ludzie na końcu Świata, którzy za kielonka oddali by seks, przyjaciół, sen a nawet dostęp do Facebooka.

Jak donosi Sunday Star Times przeprowadzone badania są dość szokujące. Seks przestaje być dla mieszkańców krainy długiej białej chmury tak ważny jak dla ludzi z innych regionów globu. Co wolą zamiast tej pierwotnej przyjemności? Upojenie alkoholowe. 14% badanych przyznało, że wolało by się upić niż upajać się zbliżeniem seksualnym. Tak deklaruje co dziesiąty mężczyzna i co dwudziesta kobieta. Co ciekawe 100% populacji dało by sobie spokój z portalami społecznościowymi w zamian za kilka głębszych, nie dotyczy to facebooka bo z niego zrezygnowała by tylko połowa badanych. Aż 5% uczestniczących w badaniu zbyło by się snu a  4% oddałoby za kieliszek przyjaciół co nie jest już zabawne.

Jest jednak nadzieja bo jest coś co badani Nowozelandczycy kochają bardziej niż procenty. Tym cudem jest o dziwo kawa! Gdy daje im się do wyboru życie bez alkoholu lub kawy, 70% badanych wybiera życie bez alkoholu. Powinno to dać do myślenia lekarzom walczącym z alkoholizmem w Nowej Zelandii bo może biorąc pod uwagę wynik badania wystarczy odstawić nowozelandzkiemu alkoholikowi kawę a ten nie mogąc bez niej żyć ostawi butelkę.

Na szczęście to tylko deklaracje bo jak mowi sam szef grupy badawczej Emanuel Kalafatelis „…to co ludzie mówią a to co robią to dwie różne sprawy…”


Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
społeczenstwo nowej zelandii nawyki w nowej zelandii alkohol w nowej zelandii badania w nowej zelandii

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Brak zdjęcia
    Anomin 2011-08-04 o 18:53

    ponoć na N.Zelandii są kawowe plantacje, hmm góry wyspy północnej chyba się do tego nadają , ale kto wie ?

  2. JOanna 2011-02-09 o 19:46

    eee. am przynajmniej nie łażą takie opite osoby po ulicach...
    a jakos fascynacja kawa mnie nie dziwi - maja ja i mocna i tania.. sama tam prawie w nalog popadlam

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.