Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Kultura | Koncerty Cornerstone Roots w Polsce 14 do 20 sierpień 2010

Koncerty Cornerstone Roots w Polsce 14 do 20 sierpień 2010

Nowa Zelandia zdjęcie: Koncerty Cornerstone Roots w Polsce 14 do 20 sierpień 2010

fot. * Redakcja

Nowozelandzkie reggae zawita w Polsce. Zespół Cornerstone Roots odbywa w lipcu i sierpniu trasę po Europie z nowym albumem „Future Is Now”. W Polsce odwiedzą Ostródę, Poznań, Kędzierzyn Koźle, Warszawę, Tychy.

Cornerstone Roots grają Roors-Reggae przez co przywiozą do nas odrobinę prawdziwie maoryskich klimatów. Pochodzą z Reglan / Nowa Zelandia. Przyjeżdżają na trasę po kilku europejskich krajach i zawitają także u Nas. „Future Is Now” to ich trzecie album w którym rdzenne klimaty doprowadzają do perfekcji.

Podczas wywiadu Brian Ruawai powiedział “Jesteśmy podekscytowani przyjazdem do Europy na przełomie lipca i sierpnia. Dużo słyszeliśmy o europejskich festiwalach reggae I pozytywnych wibracjach jakie daje tam publiczności artystom grającym reggae.”

Cornerstone Roots zagrają 14 sierpnia w Ostródzie na Ostróda Reggae Festiwal, w Poznaniu 17 sierpnia w Blue Note, 18 sierpnia odwiedzi Kędzierzyn Koźle Klub Tunel, Warszawa przywita ich w Dobrej Karmie 19 sierpnia a Tychy w Kloster Pubie 20 sierpnia.

Ceny biletów można sprawdzić na stronach ww. lokali.Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
Cornersotone Roots koncerty reglan brian ruawai maorysi kultura maoryska koncert

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.