Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandi Rynek i Godpodarka | Zapomoga dla bezrobotnych za przeprowadzkę do Christchurch.

Zapomoga dla bezrobotnych za przeprowadzkę do Christchurch.

W 2011 roku Christchurch w Nowej Zelandii nawiedziło trzęsienie ziemi. Teraz rząd Nowej Zelandii proponuje bezrobotnym, którzy znajdą pracę w Christchurch zapomogę na przeprowadzkę do tego miasta.

Około 3000 NZD otrzyma bezrobotny mieszkaniec Nowej Zelandii jeśli zdecyduje się przeprowadzić do Christchurch.  Warunek jest jednak takki, że musi znaleźć tam pracę na pełen etat. Wg. rządu Nowej Zelandii jest spora grupa bezrobotnych, którzy chcieliby przeprowadzić się do Christchurch gdyż widzą perspektywę znalezienia tam pracy ale ich na to nie stać. W związku z czym ww. zapomoga ma im to umożliwić.  Podnoszące się z gruzów miasto w którym podczas trzęsienia ziemi ginęło 185 osób a setki domostw zostało kompletnie zniszczonych oferuje możliwość podjęcia pracy przy jego odbudowie. W tym właśnie władze Nowej Zelandii upatrują możliwość połączenia aspektów zaoferowania pracy i szybszej rekonwalescencji miasta.

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
christchurch, trzęsienie ziemi, nowa zelandia bezrobocie

Komentarze

Dodaj komentarz
 1. Brak zdjęcia
  Anomin 2016-03-04 o 09:15

  Super !

  • Brak zdjęcia
   Anomin 2017-01-30 o 17:56

   ciekawy artykul

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.