Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Kultura | Jedź na studia doktoranckie do Nowej Zelandii.

Jedź na studia doktoranckie do Nowej Zelandii.

Nowa Zelandia zdjęcie: Jedź na studia doktoranckie do Nowej Zelandii.

fot. * Redakcja

Na Śląskim Uniwersytecie Medycznym do 15 lipca 2014 trwa nabór na studia doktoranckie w Nowej Zelandii .

Przedsięwzięcie organizowane jest to w ramach New Zealand International Doctoral Research Scholarships i ma na celu ściągnięcie do Nowej Zelandii najlepszych studentów z całego świata w celu odbycia studiów doktoranckich w krainie długiej, białej chmury. 

Na pewno sporo z Was chętnych na taki wyjazd da się przekonać kiedy usłyszy, że organizatorzy studiów pokrywają koszty utrzymania przez cały czas studiów i zapewniają trzyletnie stypendium. Trzeba przyznać, że jest to niezła gratka dla osób którym uda się wziąc udział w tym wydarzeniu.Studia doktorancie można odbyć z dowolnej dziedziny nauki. Warunek jest jedynie taki, że musi on być realizowany na poniżej wymienionych uczelniach: AUT University, Lincoln University, Massey University, University of Auckland, University of Canterbury, University of Otago, University of Waikato, Victoria University of Wellington.

Warunkiem niezbędnym jest biegła znajomość języka angielskiego.

Więcej informacji znajdziecie na http://www.sum.edu.pl/dzialalnosc-naukowa/dzial-ds-programow-miedzynarodowych/1245-studia-doktoranckie-w-nowej-zelandii

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
studia w nowej zelandii, doktorat w nowej zelandii, edukacja nowa zelandia, uczelnie nowa zelandia

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.