Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Styl Życia | Nowa Zelandia ma pierwszy na Świecie motocyklowy karawan.

Nowa Zelandia ma pierwszy na Świecie motocyklowy karawan.

Nowa Zelandia zdjęcie: Nowa Zelandia ma pierwszy na Świecie motocyklowy karawan.

fot. * Redakcja

W Nowej Zelandii powstał pierwszy na Świecie motocyklowy karawan. Twórca ma nadzieję na zainteresowanie inwestorów i produkcję seryjną.

Ten pierwszy na Świecie motorowy karawan powstał dzięki mieszkańcowi Melbourne – Mike Price. Pomysł powstał jako alternatywa dla miłośników motocykli którzy w ostatnią drogę będą mogli od teraz udać się pojazdem który kochają zamiast samochodowym karawanem.

Maszyna jest w pełni hydrauliczna, powstała na bazie Harley-Davidson z silnikiem o pojemności 1350cc. Twórca twierdzi, że karawan można przygotować pod kątem każdej innej maszyny, prawdopodobnie zgodnej z upodobaniami klienta jak BWM czy japońskie ścigacze.

Maszyna może dźwiga do 200kg „bagażu” a jej prowadzenie wymaga dwóch kierowców, jeden z przodu a drugi z tyłu motokarawanu.

Jeśli ktoś miałby ochotę obejrzec go na własne oczy to należy się udac do Auckland pod adres: Mitre 10 Mega Store at 230 Great South Road, Takanini. Będzie tam do 28 maja więc jeszcze 4 dni.

Źródło: Motocycle Trader
Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
motokarawan motocyklowy karawan styl życia pierwszy na Świecie motocyklowy karawan

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.