Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Sport | Nowa Zelandia i Justyna Kowalczyk czyli trening na Antypodach.

Nowa Zelandia i Justyna Kowalczyk czyli trening na Antypodach.

Nowa Zelandia zdjęcie: Nowa Zelandia i Justyna Kowalczyk czyli trening na Antypodach.

fot. * Redakcja

Nasza Mistrzyni, Justyna Kowalczyk, od początku sierpnia trenuje w nowozelandzkiej Snow Farm. Odniosła już cztery zwycięstwa w Nowej Zelandii a w niedzielę triatlon.

W niedzielę mamy w Nowej Zelandii dwie śnieżne imprezy. Finały kwalifikacji Pucharu Świata w snowboardzie w halfpipe, trzymamy kciuki za naszą trójkę aby dostała się do niedzielnego finału oraz treningi naszej mistrzyni w biegach narciarskich, Justyny Kowalczyk.

W niedzielę Justyna Kowalczyk weźmie udział w triatlonie składającym się z siedmio kilometrowego crossu, dwunastokilometrowej jeździe rowerem i biegu narciarskiego na dystansie dziesięciu kilometrów.

W tym roku Justyna zabrała ze sobą własny rower na którym trenuje na co dzień. W poprzednim roku miała spore problemy z rowerem na trasie, często ulegał awarii. Tym razem nie ma być kłopotów ze sprzętem.

Justyna Kowalczyk zwyciężyła już w Nowej Zelandii w maratonie narciarskim – 42km, stylem klasycznym na 10km i sprincie na 5km stylem dowolnym. Możemy być z niej dumni, że tak pięknie nas promuje w krainie długiej, białej chmury. Powodzenia w triatlonie.Fot: Snow Farm http://www.snowfarmnz.com/

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
nowa zelandia sport, nowa zelandia narty, nowa zelandibiegi narciarskie, nowa zelandia justyna kowalczyk, nowa zelandia triatlon

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Brak zdjęcia
    Anomin 2012-08-29 o 10:08

    Ale jej fajnie, zazdroszcze

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.