Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Sport | Owca nośnikiem reklamowym w Nowej Zelandii.

Owca nośnikiem reklamowym w Nowej Zelandii.

Nowa Zelandia zdjęcie: Owca nośnikiem reklamowym w Nowej Zelandii.

fot. * Redakcja

Są bilbordy, plakaty, ludzie z tablicami, reklamy na rowerach, samochodach, budynkach i łodziach. W Nowej Zelandii trzeba pójść o krok dalej, w końcu to dla nas kraj z przyszłości – dali reklamę na owcach.

Mistrzostwa w rugby mają się świetnie. Świetnie ma się tez najwyraźniej nowozelandzka reklama skoro jedna z nowozelandzkich firm bukmacherskich zamieściła reklamę na owcach. Kogo wspierają reklamy na kudłatych zwierzakach? Anglików.  Farmerzy otrzymują od ww. firmy po 1 dolarze nowozelandzkim za reklamę na owcy. Reklama jest prosta w przekazie – krzyż św. Jerzego gdyż jest symbolem angielskiej flagi no i oczywiście nazwa firmy bukmacherskiej. Zastanawiające jest tylko czy w akcji reklamowej wezmą udział wszystkie „nośniki” a jest ich w Nowej Zelandii aż 42 miliony. Jak dotychczas udało się nanieść reklamę jedynie na dwustu sztukach. Trzeba tez wiedzieć, że na umieszczeniu reklamy nie stracą ani farmerzy ani owce. Reklama malowana jest nietoksycznym sprajem, bezpiecznym dla zwierzaków i jak deklaruje forma reklama spłynie z pierwszym deszczem. W takim razie czego pozostaje życzyć Nowozelandczykom a jeszcze lepiej anglikom? Aby do końca mistrzostw nie padało bo inaczej będą musieli zainwestować w parasole dla czworonogów.Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
mistrzostwa świata w rugby w nowej zelandii, owce w nowej zelandii, sport nowej zelandii, rugby, owce, nowa zelandia

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.