Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Nowa Zelandia z Air New Zealand wygodniej bo na leżąco.

Nowa Zelandia z Air New Zealand wygodniej bo na leżąco.

Nowa Zelandia zdjęcie: Nowa Zelandia z Air New Zealand wygodniej bo na leżąco.

fot. * Redakcja

Bilety lotnicze do Nowej Zelandii z Air New Zealand może nie są najtańsze ale przynajmniej w klasie ekonomicznej będzie na leżąco więc wygodniej niż gdzie indziej.

To, że bilety lotnicze do Nowej Zelandii z Air New Zealand nie są najtańsze wiedzą wszyscy, którzy ich szukają. Nie wszyscy jednak wiedzą, że w klasie ekonomicznej tej linii szykuje się mała rewolucja.
Dotychczas podróż na leżąco mieli zapewnioną pasażerowie pierwszej i biznes klasy. Tako bilet do Nowej Zelandii słono kosztuje gdyż bilety do Nowej Zelandii w biznes klasie czy nawet pierwszej to przynajmniej 50% wyższa cena niż za ekonomiczną. Teraz wygoda ma trafić również do klasy najtańszej.

Air New Zealand zamontuje w tym roku fotele umożliwiające spanie w pozycji horyzontalnej. Wystarczy obniżyć oparcie które w połączeniu z podnóżkiem da łóżko o długości 175cm. Nie jest to może pełnowymiarowe łóżko sypialne ale na pewno pozwala na bardziej komfortową, kilkunasto godzinną podroż a z Europy nawet 24 godzinną.Siedzenia będą najpierw zainstalowane w Boeingu 777-300 w pierwszych 11 rzędach klasy ekonomicznej latającym z Londynu do Auckland przez Los Angeles. Magazyn Polityka w nr 11 z 2010 roku informuje, że bilety do Nowej Zelandii w klasie ekonimocznej z leżankami to dopłata zaledwie 70 dolarów. Nie napisali jednak czy amerykańskich czy nowozelandzkich. Biorąc jednak różne ceny w tym samym segmencie 70 dolarów może być dolną granica dopłaty więc bilety lotnicze do Nowej Zelandii na leżąco wcale nie będą takie tanie a część klienteli zastanowi się czy może nie warto dopłacić do biznes klasy.
Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
bilet lotniczy bilety lotnicze do Nowej Zelandii air new zealand nowe siedzenia w samolocie boeing 777-300 lot do nowej zelandii

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.