Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Bezpośredni przelot do Auckland w Nowej Zelandii z Dubaju już od 1 marca 2016.

Bezpośredni przelot do Auckland w Nowej Zelandii z Dubaju już od 1 marca 2016.

Nowa Zelandia zdjęcie: Bezpośredni przelot do Auckland w Nowej Zelandii z Dubaju już od 1 marca 2016.

fot. * Redakcja

Najpierw linie Qatar Airways a teraz Emiretes Airlines uruchamiają bezpośrednie połączenie z Auckland w Nowej Zelandii. Skorzysta z tego Warszawa. Będzie szybciej i wygodniej.

Dla podróżujących z Polski do Nowej Zelandii będzie o jedną przesiadkę mniej. Było to co prawda tylko międzylądowanie w Australii ale mimo wszystko było. Biorąc pod uwagę, że lot ze wschodniej Australii do Nowej Zelandii trwa tylko kilkadziesiąt minut to międzylądowanie nie dawało wcale wielkiego odpoczynku. Tak więc teraz polecimy bezpośrednio. Ma być też znacznie krócej bo aż o trzy godziny niż obecnie.

Przelot Warszawa Auckland przez Dunaj. Było z jedną przesiadką i jednym międzylądowaniem. Będzie tylko jedna przesiadka.

 Międzylądowanie nie potrzebne.Trasa Warszawa - Dubaj - Nowa Zelandia jest w Polsce dość popularna. Mimo, że bilety liniami Emiretes są nieco droższe niż np Cathay Pacific czy Korean Air chociażby ze względu na standard to klienci wybierają to połączenie właśnie ze względu na 1 przesiadkę w Dubaju. Nie muszą lecieć z Warszawy do portu w Europie zachodniej czy południowej, dalej do Azji czy na Bliski Wschód i dopiero do Nowej Zelandii często również z międzylądowaniem w Australii. 

Bilety do Nowej Zelandii przez Dubaj. Nocleg ze śniadaniem, transfer, wiza w cenie biletu.

 Lot z przez Dubaj jest też ciekawy ze względów logistycznych gdyż przewoźnik w cenie biletu zapewnia wizę do Dubaju, nocleg w hotelu ze śniadaniem i transfer lotnisko-hotel-lotnisko. Po co to wszystko? Ponieważ przylatuje się do Dubaju po dwudziestej drugiej a lot do Auckland jest następnego dnia przed południem.  W obliczu dłuższego lotu bez międzylądowania w Australii będzie to miła opcja. 

Pięć połączeń dziennie Dubaju z Nową Zelandia. 

Obecnie mamy trzy do Auckland z międzylądowaniem w Australii, jedno do Chrstchurch przez Austalię i nadchodzące połączenie bezpośrednie Dunaj Auckland. Najnowsze połączenie obsługiwane będzie przez Boeing 777-200LR. Łącznie dziennie Emirates będzie mógł dostarczyć do Nowej Zelandii dwa tysiące podróżnych.

 

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
bilety nowa zelandia, do auckland przez dubaj, bilety do christchurch, połączenie dubaj auckland, emirates airlines

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Brak zdjęcia
    Anomin 2016-06-23 o 21:27

    W przyszłym roku tam lecę

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.