Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Nowa Zelandia na pokazie slajdów w Kinie Wisła

Nowa Zelandia na pokazie slajdów w Kinie Wisła

Nowa Zelandia zdjęcie: Nowa Zelandia na pokazie slajdów w Kinie Wisła

fot. * Redakcja

Już 16 marca 2014 będziemy mieli okazję wybrać się do Nowej Zelandii dzięki Marcinowi Dobasowi oraz Bożenie Jarzyńskiej.

Po raz kolejny nasz dobry znajomy Marcin Dobas tym razem z uroczą Bożeną Jarzyńską zaprasza nas do Nowej Zelandii, kraju położonego pond 17000 km od Polski.

To nie pierwszy raz kiedy Marcin Będzie dzielił się swoimi fotografiami, spostrzeżeniami i opowieściami z krainy Maorysów. Tym razem jednak jego wizja zostanie urozmaicona i skonfrontowana z tym jak widzi Nową Zelandię Bożena.Jakakolwiek by ich opinia dot. Nowej Zelandii nie była a zapewne będzie zachęcająca do odwiedzin tego zakątka świata to fakty są niezbite.


Nowa Zelandia Patronat

Nową Zelandię rokrocznie odwiedza kilka milionów turystów. Nowa Zelandia zawdzięcza to nie tylko bogactwu różnorodnych krajobrazów skumulowanych na tak niewielkiej przestrzeni, endemicznym zwierzętom czy Maorysom ale ciężkiej pracy w obszarze turystyki. Ten najdalej położny od Polski kraj jako pierwszy na Świecie bo już w 1901 roku utworzył Ministerstwo Turystyki. "New Zealand. 100% Pure Nature" hasło reklamowe Nowej Zelandii najlepiej oddaje charakter kraju. Zabytków niewiele ale za to natura zniewala a przez to możemy się tam poczuć na prawdę wolni, prawie jak w raju, choć przez chwilę. 

W imieniu organizatorów, Marcina Dobasa i Bożeny Jarzyńskiej, NaszaNowaZelandia.pl serdecznie zapraszamy do Kina Wisła w Warszawie, 16 marca 2014 o godzinie 12:30.

Wstęp na pokaz 15 zł, bilety do nabycia w kasie kina.

Zapisz się na wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/615017761910967

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
nowa zelandia konkurs, nowa zelandia slajdy, nowa zelandia kino wisła, pokazy slajdów wisła, pokazy slajdów w kinie

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.