Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Przelot do Auckland z Warszawy przez Tokio z jedną przesiadką z LOT i Air New Zealand.

Przelot do Auckland z Warszawy przez Tokio z jedną przesiadką z LOT i Air New Zealand.

Nowa Zelandia zdjęcie: Przelot do Auckland z Warszawy przez Tokio z jedną przesiadką z LOT i Air New Zealand.

fot. * Redakcja

To trzecie po locie przez Dubaj i Dohę połączenie Warszawa Auckland z tylko jedną przesiadką z Auckland w Nowej Zelandii.

Trasę z Warszawy przez Tokio do Auckland pokonamy z LOT i Air New Zealand. LOT dowiezie nas Tokio a z Tokio polecimy do Auckland z Air New Zealand. Kupując przelot na tzw. jednym bilecie za lot odpowiedzialny będzie polski przewoźnik LOT. 

Pół na pół.

W przeciwieństwie do lotów z Warszawy do Auckland z Emirates Airlines przez Dubaj czy Qatar Airways przez Dohę lot przez Tokio jest dość symetryczny. Odcinek z Warszawy do Tokio pokonamy w ok 10 godzin i 20 minut a z Tokio do Auckland w 10 godzin i 45 minut. 

Kilka godzin w Tokio.

W Tokio nie ma nocnego oczekiwania na lot do Auckland tak jak w Dubaju. Przylatujemy ok godziny dziewiątej rano i czekamy na jeden z dwóch lotów z Tokio do Auckland. Do wyboru jest lot ok 14.30 i drugi około 18.00. Tak więc w Tokio na lotnisku spędzimy ponad pięć godzin. 

Ceny standardowe.

To, że lista połączeń z jedną przesiadką się zwiększyła wcale nie znaczy, że ceny spadną. Przelot z LOT będzie kosztował mniej więcej tyle co z Emirates przez Dubaj. Przeglądając różne doniesienia prasowe dotyczące uruchomienia przez LOT połączenia z Tokio można wyczytać iż jest to lot skierowany głównie do klientów biznesowych, którzy rzadko płacą za przeloty z własnej kieszeni więc o lat minute nie ma co tu marzyć.  Mimo wszystko jest to ciekawa alternatywa dla osób które mogą sobie pozwolić na przerwę w locie do Auckland i zostać kilka dni w stolicy Japonii.

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
bilety warszawa auckland, przelot warszawa auckland, air new zealand, lot, nowa zelandia bilety

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Brak zdjęcia
    Anomin 2016-02-20 o 08:15

    Jeszcze przez Pekin..

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.