Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Turystyka | Nowa Zelandia ma aż dwa z 10 najpiękniejszych na Świecie widoków z wanny wg tripadvisor.

Nowa Zelandia ma aż dwa z 10 najpiękniejszych na Świecie widoków z wanny wg tripadvisor.

Nowa Zelandia zdjęcie: Nowa Zelandia ma aż dwa z 10 najpiękniejszych na Świecie widoków z wanny wg tripadvisor.

fot. * Redakcja

Serwis Trip Advisor opublikował listę 10 najpiękniejszych widoków z wanny na Świecie oczywiście wg wskazań ich użytkowników. Nowa Zelandia ma na owej liście aż dwie pozycje z czego jedną nr 2 a drugą nr 5. Na liście nie zabrakło widoków z wanny na Australię która na liście ma pozycję nr 3.

Zastanawialiście się kiedyś nad widokiem z Waszej wanny. W większości przypadków pewnie jest to widok na ścianę przed Wami wyłożonymi glazurą. Obracamy się w prawo lub lewo i mamy łazienkę, czasami z zamkniętymi, czasami otwartymi drzwiami. Ale są takie wanny na Świecie, które nie koniecznie dają szeroki wachlarz widoków płytkowych ale za to widoki na cudne krajobrazy za oknem. Serwis Trip Advisor postanowił stworzyć ranking wanien z widokiem. Oczywiście chodzi o najpiękniejszy widok na zewnątrz. Użytkownicy stwierdzili jednoznacznie, że najpiękniejszy widok z wanny jest z hotelu Punta dos Ganchos w Brazylii. Nowa Zelandia może się poszczycić najpiękniejszym widokiem w Queenstown z hotelowej wanny obiektu Azur, miejsce drugie na liście więc bardzo wysoko, oraz Onsen Hot Pools również w Queenstown.  Na trzecim miejscu jest wannowy widok z australijskiego Southern Ocean Lodge.

Link do strony z rankingiem: http://www.tripadvisor.com/InfoCenter-a_ctr.bathview

 

 

Podziel się ze znajomymi

Słowa kluczowe dot. tej treści:
nowa zelandia widoki, nowa zelandia atrakcje, nowa zelandia hotele, nowa zelandia motele

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Brak zdjęcia
    Anomin 2012-10-12 o 09:15

    jakis link? czy zdjecia?

    • Redakcja 2012-10-12 o 12:16

      Słuszna uwaga Anonimie :) Link w dolnej części już jest

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.