Wycieczki Nowa Zelandia - 12 dniowa zielona wyspa z przewodnikiem, tlumaczem i kierowcą od 6199 zł.

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Wycieczki Nowa Zelandia

Wycieczka Nowa Zelandia

12 dniowa zielona wyprawa z kierowcą/pilotem/tłumaczem

Pakiet objazdowy mikrobusem z kierowcą/przewodnikiem/tłumaczem
Wyślij na inne serwisy Pusc na facebook Puśc na Twitter Puśc na Blip'a Wykop to! Wyślij znajomym

Wycieczka Nowa Zelandia: 12 dniowa zielona wyprawa z kierowcą/pilotem/tłumaczem - trasa Wycieczka Nowa Zelandia: 12 dniowa zielona wyprawa z kierowcą/pilotem/tłumaczem

Wycieczka do Nowej Zelandii ""12 dniowa zielona wyprawa z kierowcą/pilotem/tłumaczem"" to pakiet, który umożliwia w relatywnie krótkim czasie poznać główne atrakcje Nowej Zelandii, zarówno wytwory ludzkiej pracy i wyobraźni jak i cuda natury. Wybierając pakiet z przewodnikiem/kierowcą/tłumaczem (3 w 1) zyskujesz wyjątkowy komfort podróży, możesz zająć się podziwianiem otaczajcych Cię atrakcji, zrelaksować i cieszyć podróżą po Nowej Zelandii. Trasa przez nas zaplanowana mimo, że 12 dniowa daje możliwość zobaczenia niesamowitych widoków jak wulkany, zjawiska geotermalne, lodowce czy fiordy i odwiedzenia miejsc niezwykłych, dostępnych w Nowej Zelandii jak jakinie Waitomo czy Te Anau czy Queenstown ze swoimi szalonymi atrakcjami. Nie wspomnę o widokach na całej długości trasy. Poczuj prawdziwą wolność, wsiądź za kierownicę, reszta zespołu niech wygodnie rozsiądzie się w fotelach. Przygoda na końcu Świata właśnie się zaczyna!

Gwarancja satysfakcji to nasze sprawdzone programy a powyższy zawiera:

 • zwiedzanie Nowej Zelandii z prywatnym kierowcą/tłumaczem/przewodnikiem (3 w 1)
 • mikrobus z paliwem
 • 11 noclegów hotelach lub gwiazdkowych
 • wstępy do wszystkich zawartych w programie atrakcji turystycznych Wjazd na wieże Sky Tower, Jaskinie Waitomo, Park Geotermalny Te Puia, Pokazy na farmie Agrodome, Koncert i kolacja maoryska we wiosce Tamaki, Rejs statkiem po fiordzie Milford, Wjazd na punkt widokowy Sky Gondola z kolacją w Queenstown
 • całodniowe zwiedzanie Auckland i okolic z polskojęzycznym przewodnikiem
 • transfer po przylocie do Auckland z lotniska do hotelu
 • przeprawa promem z Wellington do Picton
 • opieka 24/7 z naszego biura w Auckland
 • niezbędne dokumenty, mapy i informacje
 • wtyczka do gniazdka (do oddania w Christchurch)
 • nowozelandzkie GST (VAT)

Wybierając ten program otrzymujesz unikalny serwis, nie martwisz sie o nic poza relaksem i wyżywieniem. Jeśli chcesz poczuć się jeszcze bardziej komfortowo istnieje mozliwość zamówienia gotowanych śanidań. Informacje o cenie śniadań w zależności od standardu hotelu znajdziesz w tabeli z cenami.

Czego nie zawiera cena pakietu: napiwków, opłat lotniskowych, przelotów, wyżywienia (po za kolacjami wymienionymi w programie), ubezpieczenia."12 dniowa zielona wyprawa z kierowcą/pilotem/tłumaczem"
Cena za osobę w dolarach nowozelandzkich wliczając GST(VAT)
Wariant z kierowcą/pilotem/tłumaczem"
Standard hotelu Ilość uczestników
cztery osoby* sześć osób* osiem osób*
3643 $NZ 2901 $NZ 2538 $NZ
cztery osoby* sześć osób* osiem osób*
4279 $NZ 3536 $NZ 3165 $NZ
Orientacyjna cena 1$NZ to ~2,45 zł
Średnia cena biletów lotniczych z Warszawy do Nowej Zelandii w dwie strony w klasie ekonomicznej kształtuje się między 3600 zł a 4500 zł z opłatami lotniskowymi.
Dopłata do 11 śniadań gotowanych: Hotel 3* - 242 $NZ/osoba, Hotel 4* - 286$NZ
*zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
Rezerwacja: Rafał Żurmanowicz | +48 606 87 67 37 | zurmanowicz(małpka)naszanowazelandia.pl

Program: Wycieczka do Nowej Zelandii "12 dniowa zielona wyprawa z kierowcą/pilotem/tłumaczem"Dzień 1: Przylot do Auckland Powitanie na międzynarodowym lotnisku w Auckland przez polskojęzycznego przewodnika. Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Odpoczynek po długim locie.

Dzień 2: Zwiedzanie Auckland wraz z wyjazdem na Plaże Muriwai Rano spotkanie w hotelu z polskojęzycznym przewodnikiem. Zwiedzanie miasta “Auckland by Day”. Wjazd na wulkan Mt Eden i na wieże Skytower, zwiedzanie Mission Bay, Auckland Domain, i Ogrodów Zimowych. Wyjazd z Auckland do Muriwai - plaża z czarnymi piaskami nad Morzem Tasmana. Spacer po buszu, oglądanie kolonii unikalnych ptaków. W drodze powrotnej degustacją wina w lokalnej winiarni.

Dzień 3: Wyjazd do Rotorua wraz z zwiedzaniem Jaskiń Waitomo Wyjazd do Waitomo przez rolnicze tereny rejonu Waikato. Wejście do jaskini, oglądanie świetlików, płynięcie łodzią podziemną rzeką. Przejazd do Rotorua, transfer do hotelu i czas wolny na spacer po mieście.

Dzień 4: Zwiedzanie Rotorua i okolic Zwiedzanie Rotorua (gejzery, gorące źródła), w tym Te Puia Termal Reserve. Następnie oglądanie Agrodome Farm Show. Czas wolny na korzystanie z polecanych atrakcji miasta. Transfer z hotelu do tradycyjnej wioski maoryskiej, Tamaki Maori Village, z koncertem Maoryskim i tradycyjnym obiadem hangi. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 5: Przejazd przez Park Narodowy Tongariro do Wellington Przejazd przez malownicze tereny okolic Taupo (miasto i jezioro o tej samej nazwie), rejon Tongariro National Park i Desert Road do stolicy Nowej Zelandii Wellington. Transfer do hotelu i odpoczynek. Możliwość obejrzenia polecanych punktów stolicy Nowej Zelandii.

Dzień 6: Przepłynięcie cieśniny Cooka i przejazd do Christchurch Rano transfer do przystani morskiej. Przepłynięcie promem malowniczej Cieśniny Cooka na Wyspę Południową Nowej Zelandii. Niezapomniane widoki wybrzeża Kaikoura i Alp Południowych. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do Christchurch. Transfer do hotelu i czas wolny.

Dzień 7: Przejazd z Christchurch do Queenstown Przejazd poprzez malownicze tereny Canterbury do Jeziora Tekapo. Oglądanie słynnego kamiennego kościòłka wybudowanego wspólnie przez trzy wyznania chrześcijańskie oraz statuetki psa – pomocnika człowieka. Oglądanie z brzegu jeziora Pukaki najwyższego szczytu w Alpach Południowych – Aoraki/Mt Cook. W godzinach popołudniowych przyjazd do Queenstown. Transfer do hotelu i czas wolny na spacer po mieście.

Dzień 8: Park Narodowy Fiordland z rejsem po fiordzie Milford W godzinach porannych wyjazd z Queenstown, przejazd wzdłuż Jeziora Wakatipu, miasteczka Kingston i Te Anau, doliny Eglinton oraz Hollyford. Kontynuowanie podróży przez Tunel Homera i doline Cleddau do Milford Sound. Rejs statkiem po fiordzie Milford. W godzinach popołudniowych powrót do Queenstown.

Dzień 9: Zwiedzanie Queenstown i okolic Cały dzień korzystanie z atrakcji Queenstown i okolic. Miasto jest znane jako stolicą przygód Nowej Zelandii i oferuje dużo atrakcji, od skoków bungy do rejsu historycznym statkiem parowym po Jeziorze Wakatipu. Polecamy wyjazd do miasteczka Arrowntown, słynnego z architektury z okresu gorączki złota. Wieczorem wyjazd kolejką linową Skyline Gondola na punkt widokowy wraz z kolacją w restauracji z spektakularnym widokiem na Queenstown i Jezioro Wakatipu.

Dzień 10: Wyjazd z Queenstown wzdłuż zachodniego wybrzeża, oglądanie lodowców Przejazd wzdłuż wybrzeża Jeziora Wanaka, poprzez Haast Pass na dzikie Zachodnie Wybrzeże. Przejazd przez Westland World Heritage Park ze spływającymi z lodowców rwącymi górskimi rzekami. Możliwość podejścia do czoła lodowca. Dla chętnych fakultatywna możliwość przelotu helikopterem, wraz z lądowaniem na lodowcu.

Dzień 11: Przejazd przez Alpy Południowe do Christchurch Przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża do Greymouth, spokojnego zapomnianego miasteczka na Wyspie Południowej Nowej Zelandii a słynnego w okresie gorączki złota. Przejazd poprzez Przełęcz Arthura i Równinę Canterbury. Dojazd do Christchurch, transfer do hotelu i odpoczynek.

Dzień 12: Zwiedzanie Christchurch i wylot z Nowej Zelandii Piesza wycieczka po mieście, zakup drobnych pamiątek. Transfer na lotnisko i wylot z Christchurch."12 dniowa zielona wyprawa z kierowcą/pilotem/tłumaczem"
Cena za osobę w dolarach nowozelandzkich wliczając GST(VAT)
Wariant z kierowcą/pilotem/tłumaczem"
Standard hotelu Ilość uczestników
cztery osoby* sześć osób* osiem osób*
3643 $NZ 2901 $NZ 2538 $NZ
cztery osoby* sześć osób* osiem osób*
4279 $NZ 3536 $NZ 3165 $NZ
Orientacyjna cena 1$NZ to ~2,45 zł
Średnia cena biletów lotniczych z Warszawy do Nowej Zelandii w dwie strony w klasie ekonomicznej kształtuje się między 3600 zł a 4500 zł z opłatami lotniskowymi.
Dopłata do 11 śniadań gotowanych: Hotel 3* - 242 $NZ/osoba, Hotel 4* - 286$NZ
*zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
Rezerwacja: Rafał Żurmanowicz | +48 606 87 67 37 | zurmanowicz(małpka)naszanowazelandia.pl

Interesuję Cię ten pakiet? Potrzebujesz oferty indywidualnej? Zadzwoń!

tel. 606-87-67-37
(pn-pt 9-18, sb 10-14)
cena połączenia jak do sieci Orange

zurmanowicz (@) naszanowazelandia.pl

Wycieczki z przewodnikiem

Wycieczki objazdowe

Opublikowane na stronaie internetowej www.naszanowazelandia.pl, jej kanałach reklamowych w tym profilu na Facebook oraz kanale Twitter materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.