Wycieczki Nowa Zelandia - 14 dniowe odkrywanie Aotearoa z prywatnym przewodnikiem. tłumaczem i kierowcą od 7277 zł.

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Wycieczki Nowa Zelandia

Wycieczka Nowa Zelandia

14 dniowe odkrywanie Aotearoa z kierowcą/pilotem/tłumaczem

Pakiet objazdowy mikrobusem z kierowcą/przewodnikiem/tłumaczem
Wyślij na inne serwisy Pusc na facebook Puśc na Twitter Puśc na Blip'a Wykop to! Wyślij znajomym

Wycieczka Nowa Zelandia: 14 dniowe odkrywanie Aotearoa - trasa Wycieczka Nowa Zelandia: 14 dniowe odkrywanie Aotearoa

Wycieczka do Nowej Zelandii "14 dniowe odkrywanie Aotearoa" to idealne rozwiązanie dla osób, które w dwa tygodnie chciały by poznać glówne atrakcje Nowej Zelandii, zarówno wyspy południowej jak i północnej. Wygodę i komfort podróży gwarantuje transport prywatnym busem z kierowcą który pełni jednocześnie funcję przewodnika i tłumacza. Cała trasa wycieczki to niesamoite widoki i moc atrakcji. Przygoda na końcu Świata właśnie się zaczyna!

Gwarancja satysfakcji to nasze sprawdzone programy a powyższy zawiera:

 • 13 noclegów hotelach lub gwiazdkowych
 • wstępy do wszystkich zawartych w programie atrakcji turystycznych Wjazd na wieże Sky Tower, Rejs statkiem po Bay of Islands, Jaskinie Waitomo, Park Geotermalny Te Puia, Pokazy na farmie Agrodome, Koncert i kolacja maoryska we wiosce Tamaki, Rejs statkiem po fiordzie Milford, Wjazd na punkt widokowy Sky Gondola z kolacją w Queenstown
 • Mikrobus z paliwem
 • Zwiedzanie Nowej Zelandii zgodnie z programem z prywatnym kierowcą/tłumaczem/przewodnikiem (3 w 1)
 • półdniowe zwiedzanie Auckland z polskojęzycznym przewodnikiem
 • transfer po przylocie do Auckland z lotniska do hotelu
 • przeprawa promem z Wellington do Picton
 • opieka 24/7 z naszego biura w Auckland
 • niezbędne dokumenty, mapy i informacje
 • wtyczka do gniazdka (do oddania w Christchurch)
 • nowozelandzkie GST (VAT)

Wybierając ten program masz pewność, że nie musisz martwić się niczym poza wyżywieniem ale i o tym pomyśleliśmy aby pomóc naszym gościom i sami możemy zająć się poranną kawą i śniadaniem. Informacje o cenie śniadań w zależności od standardu hotelu znajdziesz w tabeli z cenami.

Czego nie zawiera cena pakietu: ubezpieczenia, napiwków, opłat lotniskowych, przelotów, wyżywienia poza kolacjami wymienionymi w programie (śniadania opcjonalnie za dopłatą).14 dniowe odkrywanie Aotearoa z kierowcą/pilotem/tłumaczem
Cena za osobę w dolarach nowozelandzkich wliczając GST(VAT)
Wariant podróży z polskojęzycznym przewodnikiem.
Standard hotelu Ilość uczestników
cztery osoby sześć osób osiem osób
4261 $NZ 3400 $NZ 2970 $NZ
cztery osoby sześć osób osiem osób
5012 $NZ 4151 $NZ 3721 $NZ
Orientacyjna cena 1$NZ to ~2,45 zł
Średnia cena biletów lotniczych z Warszawy do Nowej Zelandii w dwie strony w klasie ekonomicznej kształtuje się między 3600 zł a 4500 zł z opłatami lotniskowymi.
Dopłata do 13 śniadań gotowanych: Hotel 3* - 286 $NZ/osoba, Hotel 4* - 338$NZ
zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
Rezerwacja: Rafał Żurmanowicz | +48 606 87 67 37 | zurmanowicz(małpka)naszanowazelandia.pl

Program: Wycieczka do Nowej Zelandii “14 dniowe odkrywanie Aotearoa z kierowcą/pilotem/tłumaczem”Dzień 1: Przylot do Auckland Powitanie na międzynarodowym lotnisku w Auckland przez polskojęzycznego przewodnika. Zwiedzanie miasta “Auckland by Day”. Wjazd na wulkan Mt Eden i na wieże Skytower, zwiedzanie Mission Bay, Auckland Domain, i Ogrodów Zimowych. Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Odpoczynek po długim locie.

Dzień 2: Wyjazd na Północ do historycznego rejonu Bay of Islands Wyjazd z Auckland przez Whangarei do Paihia. Przejazd do hotelu. Rejs statkiem po zatoce 44 wysp z dopłynięciem do słynnej skały Hole in the Rock.

Dzień 3: Pobyt w Paihia, lub wyjazd na Cape Reinga Relaks na plaży i spacer po Paihia, możliwość przepłynięcia do Russell, pierwszej stolicy Nowej Zelandii. Polecamy (fakultatywnie) całodniowy wyjazd na Cape Reinga ze zwiedzeniem po drodze rezerwatu ogromnych drzew Kauri. Nocleg w Paihia.

Dzień 4: Powrót do Auckland Wyjazd z Paihia do Auckland. Transfer do hotelu. Czas wolny.

Dzień 5: Wyjazd do Rotorua wraz z zwiedzaniem Jaskiń Waitomo Wyjazd do Waitomo. Wejście do jaskini, oglądanie świetlików, płynięcie łodzią podziemną rzeką. Przejazd do Rotorua.

Dzień 6: Zwiedzanie Rotorua i okolic Zwiedzanie Rotorua (gejzery, gorące źródła), w tym Te Puia Termal Reserve. Następnie oglądanie Agrodome Farm Show. Czas wolny na korzystanie z polecanych atrakcji miasta. Transfer z hotelu do tradycyjnej wioski maoryskiej, Tamaki Maori Village, z koncertem Maoryskim i tradycyjnym obiadem hangi. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 7: Przejazd przez Park Narodowy Tongariro do Wellington Przejazd przez malownicze tereny okolic Taupo (miasto i jezioro o tej samej nazwie), rejon Tongariro National Park i Desert Road do stolicy Nowej Zelandii Wellington. Transfer do hotelu i odpoczynek.

Dzień 8: Przepłynięcie cieśniny Cooka i przejazd do Christchurch Rano transfer do przystani morskiej. Przepłynięcie promem malowniczej Cieśniny Cooka na Wyspę Południową Nowej Zelandii. Niezapomniane widoki wybrzeża Kaikoura i Alp Południowych. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do Christchurch. Transfer do hotelu i czas wolny.

Dzień 9: Przejazd z Christchurch do Queenstown Przejazd do Jeziora Tekapo. Oglądanie słynnego kamiennego kościółka, oraz statuetki psa – pomocnika człowieka. Oglądanie najwyższego szczytu w Alpach Południowych – Aoraki/Mt Cook. W godzinach popołudniowych przyjazd do Queenstown. Transfer do hotelu i czas wolny na spacer po mieście.

Dzień 10: Park Narodowy Fiordland z rejsem po fiordzie Milford Przejazd do Milford Sound. Rejs statkiem po fiordzie Milford. W godzinach popołudniowych powrót do Queenstown.

Dzień 11: Zwiedzanie Queenstown i okolic Cały dzień korzystanie z atrakcji Queenstown i okolic. Wieczorem wyjazd kolejką linową Skyline Gondola na punkt widokowy wraz z kolacją w restauracji z spektakularnym widokiem na Queenstown i Jezioro Wakatipu.

Dzień 12: Wyjazd z Queenstown wzdłuż zachodniego wybrzeża, oglądanie lodowców Przejazd wzdłuż wybrzeża Jeziora Wanaka, poprzez Haast Pass na dzikie Zachodnie Wybrzeże. Możliwość podejścia do czoła lodowca. Dla chętnych fakultatywna możliwość przelotu helikopterem, wraz z lądowaniem na lodowcu.

Dzień 13: Przejazd przez Alpy Południowe do Christchurch Przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża do Greymouth, następnie poprzez Przełęcz Arthura do Christchurch, transfer do hotelu.

Dzień 14: Zwiedzanie Christchurch i wylot z Nowej Zelandii Piesza wycieczka po mieście, zakup drobnych pamiątek. Transfer na lotnisko i wylot z Christchurch.14 dniowe odkrywanie Aotearoa z kierowcą/pilotem/tłumaczem
Cena za osobę w dolarach nowozelandzkich wliczając GST(VAT)
Wariant podróży z polskojęzycznym przewodnikiem.
Standard hotelu Ilość uczestników
cztery osoby sześć osób osiem osób
4261 $NZ 3400 $NZ 2970 $NZ
cztery osoby sześć osób osiem osób
5012 $NZ 4151 $NZ 3721 $NZ
Orientacyjna cena 1$NZ to ~2,45 zł
Średnia cena biletów lotniczych z Warszawy do Nowej Zelandii w dwie strony w klasie ekonomicznej kształtuje się między 3600 zł a 4500 zł z opłatami lotniskowymi.
Dopłata do 13 śniadań gotowanych: Hotel 3* - 286 $NZ/osoba, Hotel 4* - 338$NZ
zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
Rezerwacja: Rafał Żurmanowicz | +48 606 87 67 37 | zurmanowicz(małpka)naszanowazelandia.pl

Interesuję Cię ten pakiet? Potrzebujesz oferty indywidualnej? Zadzwoń!

tel. 606-87-67-37
(pn-pt 9-18, sb 10-14)
cena połączenia jak do sieci Orange

zurmanowicz (@) naszanowazelandia.pl

Wycieczki z przewodnikiem

Wycieczki objazdowe

Opublikowane na stronaie internetowej www.naszanowazelandia.pl, jej kanałach reklamowych w tym profilu na Facebook oraz kanale Twitter materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.