Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Zakwaterowanie - Hostel | Adventure Marahau Hostel. Najlepiej oceniany hostel w Marahau, Abel Tasman National Park w Nowej Zelandii.

Adventure Marahau Hostel. Najlepiej oceniany hostel w Marahau, Abel Tasman National Park w Nowej Zelandii.

Nowa Zelandia zdjęcie: Adventure Marahau Hostel. Najlepiej oceniany hostel w Marahau, Abel Tasman National Park w Nowej Zelandii.

fot. * Redakcja

Abel Tasman to niewątpliwie jedno z piękniejszych miejsc w Nowej Zelandii. Warto zatrzymać się tam na dłużej. Planując to dobrze jest zapewnić sobie odpowiednie lokum. Adventure Marahau Hostel w Marahau był w marcu 2019 najlepiej ocenianym hostelem w tej okolicy.

Fot: Andrea Schaffer | Creative Commons

Odwiedziny w Abel Tasman National Park wspominam za każdym razem kiedy tylko widzę morskie kajaki. To była niesamowita przygoda i każdemu ją polecam. Adrenalina i cudowne plaże "czyszczone" przez kilka fal odpływu i przypływu więc za każdym razem dziewicze. Do tego niezliczone gatunki ptaków i foki. Do delfinów nie mieliśmy szczęścia. Warto tu zostać na dłużej a jeśli już to w najlepszym hostelu w okolicy.

Zanim przejdę to tego za co użytkownicy HostelWorld docenili Adventure Marahau Hostel w Marahau u bram Abel Tasman National Park w Nowej Zelandii kilka słów o samym hostelu. 
Hostel zlokalizowany jest 300m od plaży i zaledwie 750m od wejścia do Parku Narodowego.Gospodarzem jest były przewodnik turystyczny więc osoba o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu turystycznym i chętnie dzieli się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem co niezmiernie doceniają odwiedzający. Obiekt oferuje sporo atrakcji dzięki czemu chętnie zostają tu na dłużej:  salon telewizyjny, dwa salony kominkowe dla tych którzy odwiedzą hostel wczesną wiosną, jesienią i zimą, stoły do bilarda i ping ponga, rzutki, piłkarzyki, play station, strefa bbq ze stołami wewnątrz i na zewnątrz oraz dużo trawnika wokół aby móc się wylegiwać w słońcu na kocu czy leżaku.  Jest też kawiarenka z możliwością zamawiania posiłków. 

Jest jedno "ale". Nie jest to miejsce gdzie się przyjeżdża imprezować. Właściciel założył sobie, że jest to miejsce do relaksu i odpoczynku od zgiełku turystycznego, masowej turystyki. Dopuszczalne jest spożywanie alkoholu ale w ograniczonych ilościach. Nie ma nocnego imprezowania, jest "godzina policyjna" aby zapewnić sąsiadom spokój. Może to i lepiej biorąc pod uwagę, że w dużych aglomeracjach tendencja jest odwrotna. 


Za co użytkownicy docenili Adventure Marahau Hostel?

  • lokalizacja
  • świetna atmosfera i klimat obiektu
  • przyjazny i kompetentny personel
  • udogodnienia szczególnie transfery

Poniżej kilka najnowszych opinii dotyczących obiektu

Ocena obiektu przez użytkowników

Opinie użytkowników o obiekcie

 

 


Słowa kluczowe dot. tej treści:
nowa zelandia, hostele, marahau, abel tasman national park, adventure marahau hostel

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.