Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Zabytki i atrakcje turystyczne | Balony na Wairarapa 19-21 marca 2010

Balony na Wairarapa 19-21 marca 2010

Nowa Zelandia zdjęcie: Balony na Wairarapa 19-21 marca 2010

Wairarapa Loty Balonem fot. * Redakcja

Już od 12 lat nad Wairarapa wznoszą się balony, również nocą. Jest to impreza której nie można przegapić będąc w Nowej Zelandii tym bardziej w okolicy Wairarapa.

Impreza zaczyna się w piątek 19 marca 2010 i potrwa do 21 marca 2010.

Pierwszego dnia o 7.15 rano odbędzie się oficjalne otwarcie i wtedy właśnie balony wzniosą się razem w niebo.  W ciągu dnia będzie trwał festyn a wieczorem o 20.oo odbędzie się parada pilotów i ich balonów Burner Parade. 

W sobotę 20 marca rano odbędą się zawody polegające na wystartowaniu balonem, lot nad jezioro i dotkniecie koszem lustra jeziora w odpowiednim miejscu w celu zdobycia punktów. Sobotni wieczór będzie prawdopodobnie najbardziej ekscytujący ze względu na Trust House Night Glow czyli nocne loty balonów. Niezwykle piękny i niecodzienny widok zapierający dech w piersi.  Wstęp na tą część imprezy jest płatny i kosztuje 5$NZ od osób dorosłych, dzieci od 5 do 12 lat 3$NZ, poniżej 5 lat wstęp bezpłatny. Bilety można kupić wyłącznie przy wejściu.

W niedzielę odbędzie się poranny przelot balonów nad miastem.

Organizatorzy imprezy zastrzegają jednocześnie, że program może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, może być przesunięta lub nawet zamknięta w danym dniu jeśli warunki będą niebezpieczne dla lotów.

Źródło: NZ Ballons


Słowa kluczowe dot. tej treści:
nowa zelandia wycieczki wycieczka balony loty balonem przelot balonów Wairarapa

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.