Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Zakwaterowanie - Hostel | Hostele Rotorua - Crank Backpackers - najlepszy i daje najwięcej

Hostele Rotorua - Crank Backpackers - najlepszy i daje najwięcej

Nowa Zelandia zdjęcie: Hostele Rotorua - Crank Backpackers - najlepszy i daje najwięcej

fot. * Redakcja

Szukając informacji o tym hostelu w tak popularnej destynacji można się było spodziewać drożyzny i wyciągania pieniędzy za każdy detal. Miło się jednak zaskoczycie. Mnóstwo udogodnień za FREE i internet za 2$NZ za godzinę co w Nowej Zelandii jest na prowincji na prawdę dobrą ceną.

31/03/2019: Przeglądając różnorodne bazy hostelowe niestety nie dało się dokonać rezerwacji tego hostelu w żadnym z systemów. Szukaliśmy również w mediach społecznościowych ale nie znajdujemy informacji na jego temat. Możliwe, że już wypadł z biznesu. Sugerujemy poszukać innego o równie dobrych opiniach. 

Więcej informacji na temat hosteli w Rotorua w Nowej Zelandii
Hostele w Rotorua w Nowej Zelandii od 57 zł znajdziesz tutaj

Główne zaskoczenie to oczywiście cena za dostęp do internetu. 2 $NZ na prowincji to dobra oferta, szczególnie w hostelu gdzie przeważnie te opłaty są znacznie wyższe.

Zagłębiając się w dalsze informacje o obiekcie trafiamy na same dobre wieści:
darmowa siłownia, darmowa wypozyczalnia dvd i ps, schowki i sejf.

Hostel oferuje usłygi rezerwacyjne lokalnych atrakcji i aktywności po niższych, wynegocjowanych u organizatorów cenach więc jest okazja do zaoszczędzenia kilku dolarów i wydania ich wieczorem przy wspominkach w barze :)Słowa kluczowe dot. tej treści:
hostel nowa zelandia hostele nowa zelandia zakwaterowane w nowej zelandii noclegi w nowe zelandii crank backpackers rotorua hostel

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.